geçende bir rüya gördüm

uyumamaya çalışıyorum gecelerce ayrılmak zor geliyor dünyadan uğraşıyorum ama hep yeniliyorum kendi sonsuzluğumu görüyorum, yalnızlığımı korkuyorum, üşüyorum sonra insanlar kıçın açıkta kalmıştır diyor ama gerçeği yalnız ben biliyorum rüya ölümün kardeşidir.

Thursday, February 03, 2005

idefix ve nil domuzcukları

Rüyamda bana gelen paketten bir adet beyaz yavru köpek ve bir çok nil domuzu çıkıyor.(kendileri hamsterla kobay arası boyda farecikler,rüyamda da nil domuzu tabirini kullanıyorum,sanırım ilk dr.dolittle da duymuştum bu tabiri, çocuk ''Hamster deil!!nil domuzuuuu!!'' der dururdu,belki de yanlış hatırlıyorum:)) Beyaz yavru köpek birebir Idefix(Hatırlayamayana:Asterixin köpeği). Ben nil domuzlarını alıp benim zavallı hamsterın yanına koyuyorum. Ama kutuda 5-6tane olmasına rağmen ben rahat rahat sadece 2-3ünü koyuyorum kafese ve sonra kutuyu kapatıp kaldırıyorum. Bakıyorum domuzcuklar sıkılıyor, ööle oldukları yerde duruyorlar..Eh haliyle benim küçük hamster da panik halde kafesin köşesini siniyor. Bu arada köpek inanılmaz sevimli ve sürekli etrafımda koşuyor,oyun oynuyor,yüzümü yalıyor falan, kısacası beni çok mutlu ediyor.Ben de sürekli onunla oynuyorum. Daha sonrasında karar veriyorum ki bu nil domuzlarının gitmesi gerek, bu böyle olmaz, diye düşünüyorum ve ilk başta onları çıkardığım kutuyu geri alıyorum.Kutuyu açıp kafesten aldığım nil domuzlarını kutuya geri yerleştiriyorum. Yalnız, daha önceden kutunun içinde bırakmış olduğum hayvancıklar çoktan ölmüş ve deforme olmuş olmalarına rağmen ben bunu normal karşılıoyorum ve hiç tepki göstermiyorum. Diğerlerini de kutuya sıkış pıkış yerleştirip kutuyu kapıyorum ve kutuyu ya çöpe atıyorum ya da camdan aşağı atıyorum, tam hatırlayamasamda hayvanların sonunun kötü olduğu kesin diyebiliriz. Ama bende gene bir tepki göremiyoruz. Gayet mutlu bir şekilde köpeğimle oynamaya devam ediyorum ve hamsterım da mutlu bir şekilde kafesinde takılmaya devam ediyor.

3 Comments:

 • At 10:18 pm, Blogger davidnelson4445 said…

  I read over your blog, and i found it inquisitive, you may find My Blog interesting. My blog is just about my day to day life, as a park ranger. So please Click Here To Read My Blog

  http://www.juicyfruiter.blogspot.com

   
 • At 9:38 pm, Blogger meghanjones93271543 said…

  Do you want free porn? Contact my AIM SN 'abunnyinpink' just say 'give me some pics now!'.

  No age verification required, totally free! Just send an instant message to AIM screen name "abunnyinpink".

  Any message you send is fine!

  AIM abuse can be reported here.

   
 • At 9:27 pm, Blogger dwainhill72647374 said…

  Get any Desired College Degree, In less then 2 weeks.

  Call this number now 24 hours a day 7 days a week (413) 208-3069

  Get these Degrees NOW!!!

  "BA", "BSc", "MA", "MSc", "MBA", "PHD",

  Get everything within 2 weeks.
  100% verifiable, this is a real deal

  Act now you owe it to your future.

  (413) 208-3069 call now 24 hours a day, 7 days a week.

   

Post a Comment

<< Home